O VONAI

VONAI
je značka ručne robených jemne voňavých prírodných mydiel. Tuhé mydlá sú vyrábané studeným procesom výroby z prevažne organických darov prírody – z olejov, bylín, kvetov a minerálov. Jednoduché formulácie s vysokým podielom bambuckého masla sú navrhnuté pre zmyslové potešenie a zachovanie celkovej vitality pokožky.

Prírodné mydlá VONAI sú biologicky odbúrateľné, zabalené do recyklovaných a recyklovateľných materiálov. Navrhnuté obaly umožňujú aby produkty, ich opojná naturálna vôňa a textúry ostali čo najdlhšie čerstvé.

Zložky mydiel VONAI

V mydlách sú používané tie najkvalitnejšie dostupné prírodné zložky, v BIO kvalite oleje a maslá, byliny, íly a prírodné éterické oleje. Mydlá sú vyrábané v malých dávkach studeným procesom výroby mydla, tento proces  zachováva všetky živiny z prírodných olejov a glycerín.

VONAI sú vegánske mydlá netestované na zvieratách

V EU platí nariadenie zákazu testovania produktov na zvieratách pre všetkých výrobcov a my toto nariadenie dodržujeme. Mydlá sú vegánske.

Ako sa VONAI mydlá používajú?
Prírodné mydlá sú určené na umývanie celého tela. Doporučujeme nechať mydlo medzi použitiami vyschnúť (na mydelničke), takto každých 100g VONAI mydla vydrží 2-3 týždne pri každodennom používaní jednou osobou.

Aká je hmotnosť a trvanlivosť mydiel VONAI?
Na etiketách uvádzame hmotnosť mydla po 6 týždennej dobe zrenia. Vzhľadom k tomu, že mydlá strácajú zrením vlhkosť, znižuje sa aj hmotnosť mydla, spravidla o 5%. Zrením naďalej rastie kvalita mydla. Kedže VONAI mydlá obsahujú len prírodné suroviny, farbivá a vône sa môžu časom vytrácať (najmä z povrchu). Odporúčame skladovať na tmavom, suchom mieste.